Nibe myUplink update

Goed nieuws voor gebruikers van NIBE warmtepomp
 

Vanaf 24 juni krijgt de myUplink app een belangrijke update. Daarmee kun je jouw warmtepomp straks ook op afstand bedienen, zonder premium abonnement!

 

Wat verandert er?

Met de vernieuwde app kun je:

  • de ruimtetemperatuur aanpassen;
  • en de tapwatercomfortmodus instellen.

 De app krijgt ook een frisse, moderne uitstraling.  Heb je een S-serie? Dan is de update per 24 juni beschikbaar. Heb je een F-serie? Dan volgt de update binnenkort, per type.

 

Voor een goede werking is een software-update van je warmtepomp nodig:
https://youtube.com/shorts/-9yyKRVXHD4?si=gtztILXH2z7gZXvc

 

Gebruik je al myUplink?

Dan ontvang je vanzelf een e-mail zodra de update beschikbaar is, met uitleg over alle nieuwe functies.

Op de website van NIBE vind je een overzicht van de veranderingen en veelgestelde vragen over myUplink 2.0.

Om u beter van dienst te kunnen zijn, maakt deze website gebruik van Cookies. Door op "Akkoord" te klikken of door gebruik te blijven maken van deze website, gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies.